Darıca Evden Eve Nakliye

1982 yılından beri en kaliteli şekilde devam ettiğimiz nakliye hizmetlerimize yılların vermiş olduğu tecrübe ile Darıca evden eve nakliye hizmetlerimiz ile devam ediyoruz.

Sistem Nakliye firmamızın sunmuş olduğu kaliteli nakliye hizmetleri ile sıkıntılı bir süreç olan taşınma işlerini kolayca hallederek yeni evinizde yaşamaya huzurlu bir şekilde adım atacaksınız. Uygun fiyatları, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşterilerinden tam not alarak faaliyetlerine devam eden firmamız aynı şekilde Kocaeli’nin tüm ilçelerine hizmet götürmektedir.

Her türlü araç ve ekipmanlarımız, deneyimli personelimiz ile hızlı, kolay ve yorulmadığınız bir taşınma tecrübesi yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Darıca evden eve nakliye faaliyetlerimizde ve diğer tüm nakliye işlerimizde her müşterimizin hizmet talebine aynı özen ve itinayı göstermekteyiz. Büyük küçük tüm eşyaları özelliklerine uygun şekilde kırılıp çizilmeyecek herhangi bir zarara uğramayacak biçimde ambalajlıyoruz. Eşyalarınızı sigortalı bir halde, güvenli araçlarımızla hedef adrese götürüp teslimatı gerçekleştiriyoruz. Teslimat sırasında gene aynı özen ve dikkatle davranıyoruz.

Darıca Evden Eve Nakliyede Eşyalar Güvende mi?

Sistem Nakliye adı gibi sistemli ve planlı çalışan bir nakliye firmasıdır. Büyük küçük, özel yapım, seri üretim, cam, masif, porselen, ahşap ne türde olursa olsun ve nasıl özelliklere sahip olursa olsun tüm eşyalarınız firmamız tarafından aynı özenle taşınmaktadır.

Firmamızda kullanılmakta olan pek çok çeşitte ambalaj ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin bir kısmı yurtdışından ithal edilmekte, bir kısmı ise ülkemizde var olan en kaliteli ambalajlama ürünleri içerisinden özenle seçmektedir. Bu ürünlere bu kadar önem vermemizin ve seçiminde titizlik göstermemizin sebebi size ait eşyaları en doğru ve zarar görmeyecek şekilde korumak istememizdir. Her ürün aynı şekilde ambalajlanmaz, ürün çizilebilir, kırılabilir ya da farklı şekillerde zarar görebilir bunu önlemenin en güvenilir yolu doğru paketleme yapmaktır.

Eşyalarınızın doğru ambalajlanması haricinde araç içinde doğru ve korunaklı şekilde yerleştirilmesi de onları güvene almanın bir diğer aşamasıdır. Sistem Nakliye sahip olduğu araç filosunda eşyalarınıza uygun boyutta ve özelliklerde araçlarla çalışır.

Darıca evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızı güvence altına almak için ayrıca sigorta işlemi yapılmaktadır. Bu sayede taşıma esnasında zarar gören eşyalarınızın tazmini sağlanabilmektedir.

Sistem Nakliye İş Tecrübesi     

Sistem Nakliye uzun yıllardır nakliyat sektörüne bulunan bir firmadır. 1982 yılında farklı bir isimle başlamış olduğu nakliye hizmetlerine bugün de ilk günkü heyecanı ve özeni ile devam etmektedir.

Yılların kazandırdığı iş tecrübesi ile müşterilerin bir nakliye firmasından beklentilerini en doğru şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Firmamızın her müşterisi özeldir ve özel bir hizmeti hak eder düşüncesi ile yıllardır kaliteli bir şekilde verdiğimiz hizmetlerimizden tüm müşterilerimiz memnun kalmış ve referansımız olmuşlardır.

Firmamızda taşınan her eşya güvencemiz altındadır. Deneyimli personelimiz müşterilerimize ambalajlama, taşıma, montaj konularında da en iyi çözümleri sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz sadece bize evlerinin kapılarını açma işini yapmaktadır, yorulmadan, strese girmeden taşınmanın keyfini sürmektedir.

Tüm bu kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyat tarifeleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Ücretlerimize tüm hizmetlerimiz dahildir, hiçbir zaman ekstra ücret talebimiz olmaz. Bu kadar kaliteli hizmetlerin bu kadar uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesinin sebebi Sistem Nakliye‘nin her türlü araç ve ekipmanı kendi bünyesinden karşılamasıdır. Dışarıdan ekstra hizmet ve araç talebinde bulunmamamızdır. Asansör sistemlerimizden marangoza kadar ihtiyaç duyulacak her ekipman ve personel bünyemizde bulunmaktadır.

Sizler de taşınmanın bir eziyet olmaktan çıkıp keyif haline dönüşmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.