Hakkımızda

Sistem Evden Eve Nakliye

Tam-Hizmet

Nakliye Firması

Kırk yıla yaklaşan deneyimi ile 1982 yılından beri hizmet vermekte olan Sistem Nakliye Kocaeli ve çevresinde bulunan en güvenilir nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Başta İzmit, Darıca, Gebze gibi ilçeler olmak üzere Kocaeli’nin her ilçesine ve çevre illere hizmet veren firmamız farklı bir isimle çıktığı bu yola düzenli, planlı ve sistemli çalışmasından esinlenerek aldığı yeni ismi olan Sistem Nakliye ile devam etmektedir.

Bir nakliye firmasından beklenen ne varsa fazlasını bulabileceğiniz firmamızda hiçbir eşyanız ambalajlanmadan ve sigortasız bir şekilde taşınmaz. Eşyalarınız ilk adresten alınırken gereken şekilde ambalajlanarak korunaklı bir şekilde araçlarımıza yüklenir, araç içerisinde de gereken güvenlik önlemleri sağlandıktan sonra ikinci adreslerine doğru yola çıkar.

0 532 171 78 22

Sistem Nakliyat Taşıma Kamyonu

Müşterilerimiz Anlatıyor

Beklentimin üzerinde bir hizmet aldım. Eşyalarımıza zarar gelmeden istediğim yere hiç sıkılmadan yerleştirdiler.

Banu Şimşek

Banu Şimşek

Gebze

Sistem Nakliye ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Boşuna stres yapmışım bu kadar hiç sıkıntı çekmeden her şeyi hallettiler.

Leyla Katmer

Leyla Katmer

Kocaeli, İzmit

İşini iyi yapan firmalara hep saygı duymuşumdur. İletişimi, ücreti, işçiliği her şey güzeldi. Teşekkürler.

Burhan Baran

Burhan Baran

Darıca, Kocaeli
işlerimiz

İnsanlar Neden

Bizi Seçiyor?

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri olan yüksek katlara eşya taşıma derdi firmamızın sunmuş olduğu asansörlü taşımacılık ile son bulmuştur. Asansör düzeneği kurulabilecek her alanda eşyalarınız indirileceği kattan araçlarımıza sağlıklı bir şekilde asansörlerimiz ile taşınır ve çıkarılacak kata güvenli asansör düzeneklerimiz ile zarar görmeden çıkartılır.

Kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetinin adı olan Sistem Nakliye her türlü ekipmana sahiptir. Ambalajlama için kullanmakta olduğumuz kutu ve poşetler en kaliteli ürünler arasından seçilmekte ve her taşıma işleminde daha önce kullanılmamış sıfır ambalajlar kullanılmaktadır.

Kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin takdirini kazanan firmamız nakliye ihtiyacı olan herkesin güvenilir bir hizmete kolay, hızlı ve uygun fiyata ulaşmasını hedeflemektedir. Firmamız her türlü alet ve ekipmana sahiptir, müşterilerimizden dışarıdan tedarik edilecek herhangi bir hizmet için ekstra ücret talep etmeyiz bu nedenle en güzel, kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz.

Müşterilerimize etkin ve teknolojik çözümlerle, eşyaları zarar görmeden yüksek kalite standartlarının ötesinde hizmet vermek her zaman önceliğimizdir.