İstanbul Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınan kişiler için eşyalarının nakliyesini sorunsuz şekilde sağlamak oldukça önemlidir. Bu kapsamda doğru nakliye şirketi seçilmelidir. Sistem Nakliye, yeni evine taşınan kişiler için şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti sunar. Pendik, Sultanbeyli ve Anadolu Yakasında bulunan ilçeler için nakliyat güvenli, ambalajlı ve asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz. Tüm işlemler sırasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Eşyaların ambalajlanmasından araca yerleştirilmesine kadar firmamızın çalışanları tarafından profesyonel bir çalışma sürdürülür. Esas amaç, yeni eve nakledilecek eşyaların sorunsuz bir şekilde en kısa sürede araca yüklenmesini ve ikinci adrese ulaşmasını sağlamaktır.

Evden eve nakliye işlemi kesinlikle sigortasız ve ambalajsız gerçekleştirilmez. Müşterilerle doğru bir iletişim kurularak, gerekli olan araç büyüklüğü, taşımanın yapılacağı gün gibi konular tespit edilir. İstanbul şehiriçi evden eve taşıma ve İstanbul çevresi illerde şehirlerarası eşya nakliye hizmeti sigortalı, garantili ve asansörlü olarak sunulmaktadır. Nakliye fiyatı, taşınan eşyaya, birinci adres ile ikinci adresin arasındaki mesafeye vb. durumlara göre değişkenlik göstermektedir. On yılları aşan deneyimimiz sayesinde İzmit, Gebze, Darıca gibi ilçeler başta olmak üzere çevre illere tam nakliye hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Sistem Nakliye olarak 1982 yılında firmamızın kurulduğu günden bu yana ev taşıma sektöründeki deneyimimiz ve profesyonelliğimizi arttırarak çalışmalarımızı profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Firmamızın düzenli ve planlı çalışma prensibini nakliye ekibi üzerinde görebilmeniz mümkündür. Tüm çalışanlarımız işlerinde uzman ve deneyim sahibi kişilerdir. Nakliye ekibimiz tarafından eşyaları ambalajlama, paketleme ve araca yerleştirme sırasında ihtimam gösterilir.

İstanbul Evden Eve Nakliye Aşamaları

Sistem Nakliye, kurulduğu günden bu yana katlanarak devam eden deneyimi ile garantili ve güvenli nakliye hizmeti verir. Evden eve nakliye sözleşmesi ile şehiriçi ve şehirlerarası ev taşıma işleminiz, güvence altında gerçekleştirilir. Firmamız müşterilerinin ihtiyacına bağlı olarak gerekli boyutlardaki araç teminini sağlar. Sistem Nakliye, müşterilerinin bir nakliye firmasından beklentilerini doğru bir şekilde karşılayabilmek adına daima sistemli bir çalışma sürdürür. Eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi nakliye ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Paketleme ve ambalajlama işleminiz talebinize bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Güvenli Taşımacılık

Şehiriçi ve şehirlerarası eşya taşıma aynı sistemli prensiple yürütülür. Eşyalar araç içerisine korunaklı ve güvenli şekilde yerleştirildikten sonra ikinci adrese doğru yola çıkılır. Ev taşıma işleminizi daha pratik ve sistemli hale getirebilmenizi sağlamak adına sizler için taşınma kontrol listesi oluşturulmuştur. Adımları takip ederek, telaşa kapılmadan ve stres olmadan kolay bir şekilde taşınabilirsiniz.

Leave a comment